MOLEWSKI Spółka z o.o. od lat realizuje Projekty dla sektora komercyjnego i publicznego. Dynamiczny rozwój naszej firmy budowlanej pozwolił nam na wyodrębnienie Pionu Budownictwa Ogólnego.

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą Budowlanym współpracującym z wieloma firmami. Korzystamy z własnych sił specjalistycznych, jak i usług sprawdzonych podwykonawców. Wszystkie Piony wchodzące w skład Firmy mają możliwość rozwoju, zdobywają doświadczenie - dzięki temu uzyskujemy efekt synergii w zakresie wykorzystania potencjału jakim każdy z nich dysponuje.

Generalne Wykonawstwo to nasza specjalność. W całym łańcuchu realizacji najważniejszy element to sprawna organizacja i odpowiedni ludzie. Naszą siłą jest nasza kadra, która dzięki doświadczeniu oraz posiadanym umiejętnościom potrafi sprawnie zarządzać i koordynować prace. Połączenie ich wiedzy, zapału ze stabilnością finansową firmy stanowi wspólny mianownik efektywnie realizowanych kontraktów.

Mamy doświadczenie w realizacji nietypowych obiektów oraz potrafimy przygotować indywidualne rozwiązania na potrzeby konkretnych projektów.

 

Budowa biurowców i obiektów sportowych

Posiadamy najlepszych specjalistów w budowie aquaparków, obiektów sportowych, a także w zakresie budownictwa użyteczności publicznej oraz budownictwa przemysłowego i handlowego. Można nam bez obaw powierzyć budowę biurowców, hal i wszelkich innych obiektów. 

Nie boimy się trudnych wyzwań związanych z realizacją obiektów wg wymagań konserwatorskich. Szczególnie zapraszamy do wspólnego odwiedzenia naszych realizacji - Centrum Kultury BROWAR-B we Włocławku i Przystani Wodnej na rzece Wiśle.

Terminowość, fachowość oraz kompleksowa i rzetelna realizacja projektów inwestycyjnych przekładają się na satysfakcję naszych Kontrahentów i Partnerów biznesowych.

Pracujemy z najlepszymi specjalistami w zakresie budowy:

  • aquaparków,
  • obiektów sportowych,
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • obiektów przemysłowych i handlowych.
Galeria zdjęć